У швидкозмінному світі ті, хто не прагне до інновацій, залишаться позаду. Ми слідкуємо за діяльністю підприємців та інноваційних корпорацій на глобальному рівні, щоб застосовувати найкращі практики для стартапів і формувати екосистему. CIVITTA надає інноваційні послуги стартапам, допомагаючи їм зростати і розширюватися; університетам, пов'язуючи дослідження з бізнесом і допомагаючи комерціалізувати R&D; корпораціям, приносячи інновації у великі організації; і урядам, допомагаючи їм розбудовувати інноваційні спільноти та екосистеми на національному та глобальному рівнях.

Наші інноваційні послуги охоплюють:

КОРПОРАТИВНІ ІННОВАЦІЇ
КОНСУЛЬТАЦІЇ СТАРТАПІВ ТА КОМЕРЦІАЛІЗАЦІЯ R&D
РОЗВИТОК СТАРТАП-ЕКОСИСТЕМИ
ДОСЛІДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

Наші інноваційні послуги охоплюють:

Як ми це робимо

Типовий консалтинговий проект у цій сфері починається з оцінки інноваційних можливостей компанії,детального обговорення та обміну інформацією з експертом з питань інновацій, під час якого оцінюється стан стартапу або організації і визначаються потреби. Після цього команда інноваційних експертів розробляє рішення та визначає стратегічні інноваційні пріоритети, сформульовані для задоволення потреб клієнта.

Завершальним етапом проекту є реалізація плану дій спільно з командою клієнта, моніторинг прогресу, контроль проміжних результатів та надання допомоги клієнту у прийнятті рішень.

ВДОСКОНАЛЮЙТЕ ВАШІ ІННОВАЦІЇ ТА ВПРОВАДЖУЙТЕ РІШЕННЯ, ЩО СТВОРЮЮТЬ ДОДАНУ ВАРТІСТЬ

Зробити запит