CIVITTA - Story of our company

ІСТОРІЯ CIVITTA

CIVITTA кидає виклик традиційним підходам управлінського консалтингу завдяки досвідченим консультантам, що забезпечують високі результати за оптимальною ціною. Ми допомагаємо нашим клієнтам –  від приватних компаній до урядів і неприбуткових організацій – кидати виклик їхнім галузям, ставати більш інноваційними, ефективними, і динамічними.

МИ ПОЄДНУЄМО МОДЕЛЬ ТРАДИЦІЙНОГО КОНСАЛТИНГУ

УПРАВЛІНСЬКИЙ КОНСАЛТИНГ НА ОСНОВІ ФАКТІВ

Ми використовуємо методології та підходи традиційного консалтингу, зосереджуючись на аналітичній точності і вирішенні проблем на основі фактів. Наш попередній досвід реалізаціїбільш ніж 10 000 проектіві розгалужена мережа контактів дозволяють використовувати найкращі галузеві і функціональні практики.

ДОСВІДЧЕНА КОМАНДА

Наша управлінська команда об'єднує колишніх працівників консалтингових фірм Big 3 та Big 4, провідних агентств з дослідження ринку, інститутів державної політики, підприємців. Щоб доповнити нашу партнерську групу ми наймаємо таланти, які хочуть розвиватися і сприяти розвитку регіонів. Серед нас є випускники Гарварду, Стенфорду, Уортона, Лондонської бізнес-школи, Бокконі, INSEAD, HEC і провідних університетів з наших внутрішніх ринків. Кожен з нас є експертом у різних галузях, функціях, сферах публічної політики.

ПРАКТИЧНІСТЬ І ОРІЄНТОВАНІСТЬ НА РЕЗУЛЬТАТ

Ми хочемо, щоб наша робота дала реальні результати для клієнтів. Ми не хочемо писати теоретичні доповіді або звіти, які збирають пил на полицях. Наша основна увага приділяється обслуговуванню клієнтів, які розуміють, що вони можуть отримати вигоду від зовнішньої допомоги і які готові впроваджувати рішення і керувати змінами в своїх організаціях. Зі свого боку, ми допомагаємо цим клієнтам, пропонуємо практичні рішення, які враховують особливості клієнта, в тому числі спроможність внутрішньої команди реалізувати запропоновані рішення.

І

ПІДПРИЄМНИЦЬКЕ МИСЛЕННЯ

СМІЛИВІСТЬ ТА ІННОВАЦІЙНІСТЬ

Наша незалежність дозволяє нам сказати, що ми дійсно віримо нашим клієнтам. Ми не боїмося кинути виклик статусу-кво і ми заохочуємо наших клієнтів мислити нестандартно і кидати виклик своїм галузям чи інституціям, щоб здійснювати позитивні зміни. Це означає задавати складні питання, озвучувати незручні спостереження, пропонувати нові сміливі ідеї та інноваційні рішення.

ГНУЧКА І ЕФЕКТИВНА МОДЕЛЬ

Ми орієнтовані на те, чого наші клієнти дійсно потребують –  відмінних команд, що забезпечать результати проектів. Наша перевага полягає в такій бізнес-моделі: низькі накладні витрати через низьку внутрішню бюрократію, обмежені витрати на маркетинг і модні брошури, високий рівень залучення нашого консультаційного персоналу на платні клієнтські проекти, власний інструмент співпраці для консультантів (TimeBase), гнучкі і ефективні команди, пристосовані до потреб клієнтів. Ми прибираємо з плану проектів компоненти, що не додають цінності, і застосовуємо плату за успіх там, де це необхідно.

CIVITTA - The Challengeʳ Advisory

Заснована як альянс консалтингових фірм у Балтійських країнах зі штаб-квартирою в Естонії, CIVITTA тепер є провідною компанією у сфері управлінського консалтингу в Центральній і Східній Європі.

Наші консультанти допомагають компаніям, що діють у більш ніж 40 країнах Європи, Азії та Америки. Як результат, ми виконали більше 10 000 проектів.

CIVITTA кидає виклик традиційній галузі управлінського консалтингу, надає високоякісні фактоорієнтовані та аналітично-точні консалтингові послуги всім клієнтам за розумну ціну. Ми консультуємо клієнтів приватного і державного сектору, допомагаємо їм кинути виклик власним галузям, ставати більш інноваційними, ефективними, і динамічними.

0

Країн

0

Консультантів

0

Офіса

0

Розробників програмного забезпечення

Наша присутність

За вісім років з моменту заснування, CIVITTA стала провідною компанією у сфері управлінського консалтингу в Балтійських країнах і Східній Європі. В компанії працює понад 300 консультантів у 23 офісах в 15 країнах.

Наша міжнародна штаб-квартира знаходиться в Тарту, Естонія. Інші офіси CIVITTA знаходять в Естонії, Латвії, Литві, Фінляндії, Польщі, Україні, Румунії, Молдові, Росії, Білорусі, Сербії, СловаччиніБолгаріїПівнічній МакедоніїДанії  і офіс продажів у Великобританії.

Ми також виконуємо консалтингові проекти і дослідження ринку за межами наших внутрішніх ринків. Тисячі проектів були успішно завершені завдяки гнучкому підходу і міжнародній експертизі. Вони забезпечили успішне співробітництво з клієнтами з понад 40 країн Європи, Азії, та Африки.