CIVITTA - Story of our company

ІСТОРІЯ CIVITTA

CIVITTA кидає виклик традиційним підходам управлінського консалтингу завдяки досвідченим консультантам, що забезпечують високі результати за оптимальною ціною. Ми допомагаємо нашим клієнтам –  від приватних компаній до урядів і неприбуткових організацій – кидати виклик їхнім галузям, ставати більш інноваційними, ефективними, і динамічними.

МИ ПОЄДНУЄМО МОДЕЛЬ ТРАДИЦІЙНОГО КОНСАЛТИНГУ

УПРАВЛІНСЬКИЙ КОНСАЛТИНГ НА ОСНОВІ ФАКТІВ

Ми використовуємо методології та підходи традиційного консалтингу, зосереджуючись на аналітичній точності та розв'язанні проблем на основі фактів. Маємо досвід реалізації більше ніж 10 000 вдалих проєктів та розгалужену мережу контактів, що дозволяє використовувати найкращі галузеві та функціональні практики.

ДОСВІДЧЕНА КОМАНДА

Наша управлінська команда складається з колишніх працівників провідних агентств з дослідження ринку (Big 3 та Big 4), працівників інститутів державної політики та підприємців. До нас долучаються таланти, які хочуть розвиватися і сприяти розвитку регіонів. Серед нас є випускники Гарварду, Стенфорду, Уортона, Лондонської бізнес-школи, Бокконі, INSEAD, HEC і провідних університетів наших внутрішніх ринків. Кожен з нас є експертом у різних галузях, функціях та сферах публічної політики.

ПРАКТИЧНІСТЬ І ОРІЄНТОВАНІСТЬ НА РЕЗУЛЬТАТ

Ми хочемо, щоб наша робота давала реальні результати для клієнтів. Ми не хочемо писати теоретичні доповіді або звіти, які збирають пил на полицях. Наша основна увага приділяється обслуговуванню клієнтів, які хочуть та можуть, отримати вигоду від зовнішньої допомоги та готові впроваджувати рішення та керувати змінами у своїх організаціях. Зі свого боку, ми пропонуємо практичні рішення, які враховують особливості клієнта, в тому числі оцінюючи спроможність внутрішньої команди реалізувати запропоновані рішення.

І

ПІДПРИЄМНИЦЬКЕ МИСЛЕННЯ

СМІЛИВІСТЬ ТА ІННОВАЦІЙНІСТЬ

Наша незалежність дозволяє нам казати, що ми дійсно віримо нашим клієнтам. Ми не боїмося кинути виклик статусу-кво та заохочуємо клієнтів мислити нестандартно й кидати виклик своїм галузям чи інституціям, щоб здійснювати позитивні зміни. Не боїмось ставити складні питання, озвучувати незручні спостереження, пропонувати нові сміливі ідеї та інноваційні рішення.

ГНУЧКА І ЕФЕКТИВНА МОДЕЛЬ

Ми орієнтовані на те, чого наші клієнти дійсно потребують – відмінна команда, що може забезпечити результати проєктів. Наша перевага полягає в нашій бізнес-моделі: низькі накладні витрати через низьку внутрішню бюрократію, обмежені витрати на маркетинг і модні брошури, високий рівень залучення нашого консультаційного персоналу на платні клієнтські проєкти, власний інструмент співпраці для консультантів (TimeBase), гнучку й ефективну команду, що пристосована до потреб клієнтів.

CIVITTA - The Challengeʳ Advisory

CIVITTA - є провідною компанією у сфері управлінського консалтингу в Центральній і Східній Європі, яка була заснована як альянс консалтингових фірм у Балтійських країнах зі штаб-квартирою в Естонії.

Наші консультанти допомагають компаніям, що діють у більш ніж 40 країнах Європи, Азії та Америки. На цей момент ми маємо за плечима понад 10 000 вдалих проєктів.

CIVITTA кидає виклик традиційній галузі управлінського консалтингу, надає високоякісні факто орієнтовані та аналітично-точні консалтингові послуги всім клієнтам за розумну ціну. Консультуємо клієнтів приватного і державного сектору, допомагаємо їм кинути виклик власним сферам, та допомогти стати більш інноваційними, ефективними, і динамічними.

0

Країн

0

Консультантів

0

Офіси

0

Розробників програмного забезпечення

Де ми знаходимося?

За вісім років з моменту заснування, CIVITTA стала провідною компанією у сфері управлінського консалтингу в Балтійських країнах і Східній Європі. Наші філіали знаходяться в 18 країнах, ми маємо 27 офіси, наша команда консультантів налічує понад 380 консультантів. 

Наша міжнародна штаб-квартира знаходиться в Тарту, Естонія. Інші офіси CIVITTA знаходять в Естонії, Латвії, Литві, Фінляндії, Польщі, Україні, Румунії, МолдовіБілорусі, Сербії, Словаччині, Болгарії, Північній МакедоніїКосово, ДаніїВірменіїШвеції і офіс продажів у Великобританії, Боснії і Герцеговині, Чорногорії i Туреччинi.

Ми виконуємо консалтингові проєкти й дослідження ринку за межами наших внутрішніх ринків. Тисячі проєктів були успішно завершені завдяки гнучкому підходу і міжнародній експертизі. За час заснування ми змогли налагодити успішне співробітництво з клієнтами з понад 40 країн Європи, Азії, та Африки.