Наша команда має велику експертизу, інтелектуальну допитливість, лідерські здібності і справді віддана цінностям. Ми використовуємо тільки точні аналітичні дані і надаємо рекомендації, що засновані на фактах. Ми надаємо високоякісні послуги за розумну ціну.

Ми допомагаємо:

1. КОРПОРАЦІЯМ

Ми надаємо послуги компаніям у різних галузях, включаючи телекомунікації, банківську сферу, страхування, роздрібну торгівлю, оптову торгівлю, виробництво, FMCG, транспорт, енергетику, HORECa, засоби масової інформації і видавничу діяльність, IT послуги, будівництво, лісове господарство, сільське господарство, нерухомість, приватний капітал, професійні послуги.

2. СТАРТАПИ ТА МСП

Ми надаємо послуги стартапам і малим компаніям у різних галузях з фокусом на інноваційні компанії, комерціалізацію R&D і розвиток стартап-екосистеми.

3. УРЯДИ ТА НЕУРЯДОВІ ОРГАНІЗАЦІЇ

Ми обслуговуємо центральні урядові установи (міністерства та урядові агентства), регіональні установи та муніципалітети, освітні установи, включаючи університети, лікарні, державні компанії, державну інфраструктуру та енергопостачальні установи, донорські та інші міжнародні організації (ЄБРР, Світовий банк, Європейська комісія), неурядові організації.

Послуги, які ми надаємо

СТРАТЕГІЯ

Ми працюємо пліч-о-пліч з нашими клієнтами у сфері стратегічного планування, виходу на нові ринки, управління змінами та організаційної трансформації, щоб здійснити важливі зміни у їхньому бізнесі, організації та суспільстві. У нашій роботі ми пропонуємо найкращі стратегічні практики та досвід, отриманий в багатьох країнах і галузях.

ІННОВАЦІЇ

Ми допомагаємо стартапам зростати і розширюватися; університетам - пов'язувати дослідження з бізнесом і комерціалізувати R&D; корпораціям -будувати та прискорювати інновації всередині компанії, а урядам - створювати інноваційні спільноти та екосистеми.

ФІНАНСУВАННЯ

Ми допомагаємо клієнтам визначити можливості для фінансування, розробити та реалізувати проект. Ми надаємо рекомендаційні послуги у залученні фінансування за допомогою національних програм країн ЄС, фінансових програм на рівні ЄС (Horizon 2020), залучення приватних інвесторів та кредитування приватного сектора.

ДОСЛІДЖЕННЯ

Ми збираємо та аналізуємо зовнішню та внутрішню інформацію для того, щоб надати цінні ідеї для прийняття рішень нашими клієнтами. Ми проводимо дослідження ринку, дослідження товарних ринків, дослідження сприйняттяспоживачів,дослідження державної політики та оцінку реформ державної політики.

DIGITAL

Ми допомагаємо клієнтам стати більш конкурентоспроможними в цифрову епоху, використовуючи Big Data і сучасні ІТ-технології. Наші послуги включають цифрову стратегію, аналіз карти взаємодії користувача і редизайн, UI/UX, веб-розробку та розробку мобільних додатків, аналіз і сегментацію клієнтської бази, аналіз відтоку, та інші IT та Big Data послуги.

РЕАЛІЗАЦІЯ

Ми пропонуємо допомогу на будь-якому етапі реалізації проекту: створюємо і керуємо офісом з управління проектами (PMO), допомагаємо розвитку/розширенню бізнесу, заповнюємо тимчасову недостачу в кваліфікованих працівниках консультантами,а також будуємо аутсорсингові команди в Центральній і Східній Європі.

ШУКАЄТЕ КОНСАЛТИНГОВІ ПОСЛУГИ?

Зробити запит