Кожен з членів команди має потужну професійну експертизу, підприємницьке мислення та відданий цінностям. Ми використовуєм тільки точні аналітичні дани й консультуємо на основі цих даних.

Ми допомагаємо:

1. КОРПОРАЦІЯМ

Надаємо послуги компаніям у різних сферах: телекомунікація, банківська сфера, агро, страхування, роздрібна та оптова торгівля, промисловість, FMCG, транспорт, енергетика, HORECa, ЗМІ й видавнича діяльність, IT послуги, професійні послуги та інші.

2. СТАРТАПИ ТА МСП

Надаємо послуги стартапам і малому бізнесу в різних галузях з фокусом на інноваційність компаній, комерціалізацію R&D та розвиток стартап-екосистеми.

3. УРЯДУ ТА НЕУРЯДОВИМ ОРГАНІЗАЦІЯМ

Ми працюємо з центральними урядовими установами (міністерства та урядові агентства), регіональними установами та муніципалітетами, освітніми установами (включаючи університети), лікарнями, державними компаніями, державною інфраструктурою та енергопостачальними установами, донорськими та іншіми міжнародними організаціями (ЄБРР, Світовий банк, Європейська комісія), неурядові організації.

Послуги, які ми надаємо

СТРАТЕГІЯ

Ми працюємо разом з командами наших клієнтів над розробкою стратегічних бізнес-планів, включаючи діагностику продуктивності, оцінку ринкових можливостей, аналіз конкурентів, розробку амбітних цілей та планування дій. Розробляємо бізнес-плани й полегшуємо стратегічне планування, модеруємо стратегічні сесії для досягнення максимального впливу.

ІННОВАЦІЇ

Ми допомагаємо стартапам зростати й розширюватися; університетам - пов'язати наукові дослідження з бізнесом і комерціалізувати R&D; корпораціям - побудувати та прискорити інновації всередині компанії, а урядам - створити інноваційні спільноти та екосистеми.

ФІНАНСУВАННЯ

Ми допомагаємо клієнтам визначити можливості для фінансування, розробити та реалізувати проєкт. Надаємо рекомендаційні послуги в залученні фінансування за допомогою національних програм країн ЄС, фінансових програм на рівні Європейської Комісії (Horizon 2020), приватних інвесторів та кредитування приватного сектора.

ДОСЛІДЖЕННЯ

Ми збираємо та аналізуємо зовнішню й внутрішню інформацію для того, щоб надати цінні ідеї та поради нашим клієнтам. Ми проводимо дослідження ринку, товарних ринків, сприйняття споживачів, дослідження державної політики та оцінку ефективності реформ.

ДІДЖИТАЛ

Ми допомагаємо клієнтам стати більш конкурентоспроможними в цифрову епоху, використовуючи big data та сучасні ІТ-технології. Наші послуги включають: цифрову стратегію, аналіз карти взаємодії користувача та редизайн, UI/UX, веб-розробку та розробку мобільних додатків, аналіз і сегментацію клієнтської бази, аналіз відтоку, та інші IT та big data послуги.

РЕАЛІЗАЦІЯ

Забезпечуємо підтримку на будь-якому етапі реалізації проєкту: створюємо і керуємо офісом з управління проєктами (PMO), допомагаємо розвитку/розширенню бізнесу, заповнюємо тимчасову нестачу кваліфікованих працівників консультантами, та будуємо аутсорсингові команди в Центральній та Східній Європі.

SUSTAINABILITY

We enable our clients to integrate sustainability and sustainable innovation in daily operations in a strategic and quantifiable manner, as well as assist them in locating and obtaining optimal funding opportunities for a transformation into a more agile, resilient, and eco-friendly entity.

ШУКАЄТЕ КОНСАЛТИНГОВІ ПОСЛУГИ?

Зробити запит

Успішні кейси

2023-08-29
Перший {Хакатон Інновацій} для...
2023-04-10
Як проходила акселераційна...
2021-02-23
Як підібрати правильний...