Робота в CIVITTA

ПРИГОДИ

Ми цінуємо неординарних людей, які не хочуть робити повсякденні речі. Ми відкриті до нового досвіду і кидаємо виклик статусу-кво. Тут ніколи не буває нудно!

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ВИКЛИК

Минавчаємось на роботі завдяки різним інтелектуально складним проектами, що охоплюють різні галузі, функції, географічні локації.

НЕІЄРАРХІЧНА СТРУКТУРА

Ми цінуємо високий рівень відповідальності і важливість внеску кожного співробітника з першого дня роботи. Ми очікуємо, що кожен зробить свій внесок у загальний успіх.

ГНУЧКІСТЬ

Ми прагнемо досягти балансу між роботою і життям працівників поза офісом, створюючи можливості поєднувати навчання, підприємницьку діяльність, хобі, спорт, сімейне життя.

РАДІСТЬ

У компанії CIVITTA ми забезпечуємо приємну робочу атмосферу, соціальні заходи, заходи поза офісом, і поїздки за кордон для всієї компанії.

Кому варто приєднатися до нашої команди?

Наш успіх полягає в талановитій і пристрасній команді професіоналів, які роблять CIVITTA прекрасним місцем для роботи.

Як ми працюємо:

  • Міжнародні команди та проекти
  • Неієрархічне робоче середовище
  • Впливові та значимі проекти
  • Фокус на розвиток працівників і менторство
  • Конкурентна заробітна плата і можливості для навчання

Студенти і випускники

Ми завжди шукаємо молоді таланти на наших місцевих ринках, які хочуть розвиватися професійно, виконувати значимі проекти у своїх країнах і на міжнародному рівні. Якщо Ви - студент або випускник останніх курсів, ми пропонуємо стажування і позиції початкового рівня, які найкраще підійдуть Вашим потребам.

Подати заявку зараз

Досвідчені фахівці

Ми щиро віримо, що кожен може стати управлінським консультантом та застосувати відповідні знання для впровадженнязмін в організаціях і здійснення впливу на суспільство. Якщо Ви - досвідчений консультант або галузевий експерт, що прагне до змін та інновацій, ми маємо всікомпетенції і можливості, щоб допомогти Вам зростати та розвиватися.

Подати заявку зараз

Кар'єрний шлях в консалтингу в CIVITTA

Ми щиро віримо, що наш успіх полягає в талановитій і пристрасній команді професіоналів, які роблять CIVITTA прекрасним місцем для роботи. Ми заохочуємо наших співробітників шукати пригоди в усьому, що вони роблять, і допомагаємо їм у досягненні своїх професійних і особистих цілей.

АСОЦІЙОВАНИЙ ПАРТНЕР

Очолює кілька команд зі зростаючою роллю в менторстві інших колег і розвитку бізнесу

СТАРШИЙ АНАЛІТИК / СТАРШИЙ КОНСУЛЬТАНТ

Працює більш тісно з членами команди клієнта і відповідає за певний напрям у проекті, такий як виконання операційного аналізу, проведення досліджень ринку, розробка фінансової моделі тощо.

МОЛОДШИЙ АНАЛІТИК / МОЛОДШИЙ КОНСУЛЬТАНТ

Надає команді підтримку, виконуючизавдання з дослідження ринку, проведення збору та аналізу даних, генерації ідей і виконання інших щоденних завдань

ПАРТНЕР

Інтелектуальний лідер з глибоким досвідом у певній галузі та/або комплексі послуг і власним портфелем клієнтів

ПРОЕКТНИЙ МЕНЕДЖЕР / ЛІДЕР КОМАНДИ

Повна відповідальність за виконання проекту з гарантією, що він буде виконаний вчасно, у високій якості і в рамках бюджетних очікувань.

АНАЛІТИК / КОНСУЛЬТАНТ

Виконує більші та складніші завдання, включаючи аналіз даних і візуалізацію, формулювання і тестування гіпотез тощо.

ШУКАЄТЕ НОВі КАР'ЄРНі МОЖЛИВОСТІ?

Подайте заявку зараз і побудуйте свою кар'єру в CIVITTA, отримайте міжнародний досвід і зробіть свій внесок. Заповніть форму заявки. Наша команда перегляне її та зв'яжеться з Вами. Якщо у Вас виникли запитання стосовно Вашої заявки, надішліть повідомлення електронною поштою adventure.ua@civitta.com 

Заповніть форму заявки

*Обов'язкові поля

Рівень досвіду*
Бажане розташування*
Документ не повинен перевищувати 2 МБ
Документ не повинен перевищувати 2 МБ
Документ не повинен перевищувати 2 МБ

Ваша форма
успішно надіслана.